BookKeeper - розробка та впровадження хмарних систем автоматизації бизнесу.


Команда BOOKKEEPER зібрала провідних експертів України в галузі розробки програмного забезпечення на С# .NET та VB . NET на базі хмарної інфраструктури Microsoft Azure або локального хостингу.


Багатий та унікальний досвід дозволяє специалістам компанії успішно реалізовувати ефективні рішення в галузі розробки динамичних веб-додатків ASP.NET з оперативним використанням даних, інтеграції додатків .NET з іншими системами за допомогою SOAP/REST API, створенню веб-сервісів бібліотек класів, додатків та служб для Windows та Android.

НАШІ МОЖЛИВОСТІ

Прогресивні технології

Створення адаптивних веб-додатків ASP .NET на С# (C Sharp), або VB + SQL, або будь-якої бази даних із застовуванням ADO.NET, AJAX, JSON / XML, JQuery, Bootstrap, HTML5 та CSS3.

Локальне або хмарне розташування

Підготовка та впровадження додатків .NET як на базі локального хостінгу, так і хмарного рішення Microsoft Azure за бажанням замовника.

Мультиплатформенні рішення

Розробка рішень для використання під управлінням Microsoft Windows, Linux, Android, IOS.

ПРОЕКТИ

Компанія "BookKeeper SaaS" розробляє і підтримує ряд проектів. Нижче ви можете ознайомитися з тими, які вже запущені в експлуатацію:

Онлайн-бухгалтерія БукКіпер

БУККІПЕР – зручний онлайн-сервіс ведення бухгалтерського обліку для фізичних осіб-підприємців і підприємств малого та середнього бізнесу. Інноваційний продукт дозволяє швидко та без проблем складати операції та розрахунки, а також подавати звітність онлайн з будь-якого сучасного пристрою. Зрозумілий інтерфейс не вимагає професійних знань ані в бухгалтерії, ані в ІТ. Онлайн-сервіс, реалізований для задоволення актуальних потреб підприємців та підприємств різних систем оподаткування, є доступним для розуміння широкого кола користувачів, тому являється першим українським інструментом організації бухгалтерії для фізичних осіб-підприємців, які бажають самостійно складати та подавати звітність.

ВАКАНСІЇ

Контакти

info@bookkeepertech.com

+380672430001

01010 Київ
вул. Михаила Омеляновича-Павленко, 4-6